Yöneticiler

GENEL YÖNETİM KURULU

Genel Başkan: Adnan Serdaroğlu 
Genel Sekreter: Özkan Atar 
Genel Mali Sekreter: Ali Gündüz 
Genel Örgütlenme Sekreteri: Hami Baltacı 
Genel Eğitim Sekreteri: Seyfettin Gülengül

(Merkez Denetleme Kurulu: Yusuf Rişvan, Evren Aktürk, Selçuk Kargı 
Merkez Disiplin Kurulu: Rıfat Codura, Erdal Başer, Saim Taşgın, Erdinç Koç, Tekay Bilir)

(19. Merkez Genel Kurul, 26-27 Aralık 2016)

-------------

ŞUBE YÖNETİM KURULLARI


ANADOLU ŞUBESİ

Şube Başkanı : Rasim Gündal 
Şube Sekreteri : Satılmış Yılmaz
Şube Mali Sekreteri : Yunus Kıymacı
Şube Örgütlenme Sek. : Sami Özcan
Şube Eğitim Sekreteri : Abdülazim Naneli

(Şube Denetleme Kurulu: Sadık Yıldız, Erdinç Koç, Metin Kırpıkoğlu 
Şube Disiplin Kurulu: İbrahim Buluç, Mehmet Şaştım, Turan Özkarataş)

(6. Olağan Genel Kurul, 25 Ekim 2015)


BURSA ŞUBESİ

Şube Başkanı: Ayhan Ekinci 
Şube Sekreteri: İsmail Kocaman 
Şube Mali Sekreteri:
Şube Örgütlenme Sek.: Osman Sütçüoğlu 
Şube Eğitim Sekreteri: Güven Gülbunar

(Şube Denetleme Kurulu: İlkay Kar, Murat Başaran, Volkan Altan
Şube Disiplin Kurulu: İsmail Kazan, Abul Ensar Kaya, Eşref Bay)

(6. Olağan Genel Kurul, 04 Ekim 2015)

 

ESKİŞEHİR ŞUBESİ

Şube Başkanı: Ahmet Arı
Şube Sekreteri: Recai Büyükbeyhan 
Şube Örgütlenme Sek.: Selçuk Kargı 
Şube Eğitim Sekreteri: Volkan Kazık

(Şube Denetleme Kurulu: Cemalettin Güzel, Ahmet Akdaş, Semih Ay 
Şube Disiplin Kurulu: Recep Yıldırım, Hamit Kart, Mustafa Gedik)

(3. Olağan Genel Kurul, 18 Ekim 2015)

GEBZE ŞUBESİ

Şube Başkanı: Necmettin Aydın 
Şube Sekreteri: Hasan Gençay 
Şube Mali Sekreteri: Serkan Yılmaz 
Şube Örgütlenme Sekreteri: Erdal Başer 
Şube Eğitim Sek.: Kadir Gedik
 

(Şube Denetleme Kurulu: Tabip Yavuz, Aydın Kürekçi, Nesim Kolos
Şube Disiplin Kurulu: Engin Erkmen, Erdoğan Kılıç, Mehmet Alan)

(13. Olağan Genel Kurul, 18 Ekim 2015)


İSTANBUL 1 NO'LU ŞUBE

Şube Başkanı: Özcan Atmaca
Şube Sekreteri: Hüsnü Atasoy
Şube Mali Sekreteri: Hüseyin Fırat
Şube Örgütlenme Sekreteri: Rıfat Akbulut
Şube Eğitim Sekreteri: Hakan Tangaç
 

          (Şube Denetleme Kurulu: Feryüz Fevzi Yıldız, Erhan Demirtaş, Murat Yokuş
          Şube Disiplin Kurulu: Seyfettin Şeker, Ramazan Gözel, Sait Tural)

(Olağanüstü Genel Kurul, 03 Nisan 2016)



İZMİR ŞUBESİ

Şube Başkanı : Ali Çeltek 
Şube Sekreteri : Coşkun Yılmaz
Şube Mali Sekreteri : Cengiz Koral  
Şube Örgütlenme Sek. : Evren aktürk
Şube Eğitim Sekreteri : Tekay Bilir 
 

(Şube Denetleme Kurulu: Ümit Aslaner, Uğur Bulunmaz, Abdullah Pekçakar
Şube Disiplin Kurulu: Mehmet Elmas, Bahri Durmaz, Memet Koç)

(12. Olağan Genel Kurul, 04 Ekim 2015)


KOCAELİ ŞUBESİ

Şube Başkanı : Telat Çelik
Şube Sekreteri : Hakan Küçük 
Şube Mali Sekreteri :  Halis Güldal
Şube Örgütlenme Sek. : Mustafa Köse
Şube Eğitim Sekreteri : Merter Demirel
 

(Şube Denetleme Kurulu: Şenol Çeviker, Salim Yüksel, Uğur Küçük
Şube Disiplin Kurulu: Özkan Güngör, Nejdet Deniz, Ünal Keskin)

(13. Olağan Genel Kurul, 04 Ekim 2015)

TRAKYA ŞUBESİ


Şube Başkanı : Beyhan Vatansever
Şube Sekreteri : Rıfat Codura
Şube Mali Sekreteri : Mehmet Turanlı 
Şube Örgütlenme Sek. : Serkan Yelli
Şube Eğitim Sekreteri : Hasan Camgöz

Şube Denetleme Kurulu: Güray Yanarsönmez, Adem Çiçek, Şeniz Özsoy
Şube Disiplin Kurulu: Selçuk Havuzoğlu, Dursun Demirbaş, Hacı Şahin

(3. Olağan Genel Kurul, 29 Nisan 2018)