Yöneticiler

GENEL YÖNETİM KURULU

Genel Başkan: Adnan Serdaroğlu 
Genel Sekreter: Özkan Atar 
Genel Mali Sekreter: Ali Gündüz 
Genel Örgütlenme Sekreteri: Hami Baltacı 
Genel Eğitim Sekreteri: Seyfettin Gülengül

(Merkez Denetleme Kurulu: Yusuf Rişvan, Evren Aktürk, Selçuk Kargı 
Merkez Disiplin Kurulu: Rıfat Codura, Erdal Başer, Saim Taşgın, Erdinç Koç, Tekay Bilir)

(19. Merkez Genel Kurul, 26-27 Aralık 2015)

-------------

ŞUBE YÖNETİM KURULLARI


ANADOLU ŞUBESİ

Şube Başkanı : Rasim Gündal 
Şube Sekreteri : Satılmış Yılmaz
Şube Mali Sekreteri : Yunus Kıymacı
Şube Örgütlenme Sek. : Sami Özcan
Şube Eğitim Sekreteri : Abdülazim Naneli

(Şube Denetleme Kurulu: Sadık Yıldız, Erdinç Koç, Metin Kırpıkoğlu 
Şube Disiplin Kurulu: İbrahim Buluç, Mehmet Şaştım, Turan Özkarataş)

(6. Olağan Genel Kurul, 25 Ekim 2015)


BURSA ŞUBESİ

Şube Başkanı: İsmail Kocaman 
Şube Sekreteri: Osman Sütçüoğlu
Şube Mali Sekreteri: Abdulensar Kaya
Şube Örgütlenme Sek.:  İlkay Kar
Şube Eğitim Sekreteri: Mustafa Şenol

(7. Olağan Genel Kurul, 29 Eylül 2019)

 

ESKİŞEHİR ŞUBESİ

Şube Başkanı: Ahmet Arı
Şube Sekreteri: Recai Büyükbeyhan 
Şube Örgütlenme Sek.: Selçuk Kargı 
Şube Eğitim Sekreteri: Volkan Kazık

(Şube Denetleme Kurulu: Cemalettin Güzel, Ahmet Akdaş, Semih Ay 
Şube Disiplin Kurulu: Recep Yıldırım, Hamit Kart, Mustafa Gedik)

(3. Olağan Genel Kurul, 18 Ekim 2015)

GEBZE ŞUBESİ

Şube Başkanı: Necmettin Aydın 
Şube Sekreteri: Hasan Gençay 
Şube Mali Sekreteri: Serkan Yılmaz 
Şube Örgütlenme Sekreteri: Erdal Başer 
Şube Eğitim Sek.: Kadir Gedik
 

(Şube Denetleme Kurulu: Tabip Yavuz, Aydın Kürekçi, Nesim Kolos
Şube Disiplin Kurulu: Engin Erkmen, Erdoğan Kılıç, Mehmet Alan)

(13. Olağan Genel Kurul, 18 Ekim 2015)


İSTANBUL 1 NO'LU ŞUBE

Şube Başkanı: Özcan Atmaca
Şube Sekreteri: Hüsnü Atasoy
Şube Mali Sekreteri: Can Emrah Ülgü
Şube Örgütlenme Sekreteri: Feryüz Fevzi Yıldız
Şube Eğitim Sekreteri: Gülhanım Gürbüz
 

          

(Olağanüstü Genel Kurul, 5 Mayıs 2019)



İZMİR ŞUBESİ

Şube Başkanı : Ali Çeltek 
Şube Sekreteri : Cengiz Koral
Şube Mali Sekreteri : Evren Aktürk
Şube Örgütlenme Sek. : Murat Gözlükavak
Şube Eğitim Sekreteri : Tekay Bilir 
 

(13. Olağan Genel Kurul, 06 Ekim 2019)


KOCAELİ ŞUBESİ

Şube Başkanı : Telat Çelik
Şube Sekreteri : Hakan Küçük 
Şube Mali Sekreteri : Şenol Çeviker
Şube Örgütlenme Sek. : Mustafa Köse
Şube Eğitim Sekreteri : Okan Ediş
 

(14. Olağan Genel Kurul, 13 Ekim 2019)

TRAKYA ŞUBESİ


Şube Başkanı : Beyhan Vatansever
Şube Sekreteri : Rıfat Codura
Şube Mali Sekreteri : Mehmet Turanlı 
Şube Örgütlenme Sek. : Serkan Yelli
Şube Eğitim Sekreteri : Muhterem Taş

Şube Denetleme Kurulu: Güray Yanarsönmez, Adem Çiçek, Şeniz Özsoy
Şube Disiplin Kurulu: Selçuk Havuzoğlu, Hacı Şahin, Fatih Katuç

(3. Olağan Genel Kurul, 29 Nisan 2018)